تضمین اصالت کالا

فروشگاه موبایل آبی با سابقه بیش از 6 سال فروش اینترنتی فقط کالای اصل را به فروش می رساند فروشگاه موبایل آبی در جهت تضمین اصالت کالای خود برای محصولاتی که دارای گارانتی نمی باشد ، گارانتی 7 روز تعویض و در صورتی که محوصلی دارای گارانتی باشد با گارانتی اصلی شرکت های معتبر و وارد کننده رسمی و قانونی محصول خود را ارائه می کند و هیچ دخل و تصرفی در محصول ارائه شده در فروشگاه نمی شود


ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.


 لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت، در صورتی که  با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم افزاری و سخت افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و موبایل آبی هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.


بنابراین کلیه کالاهایی که در موبایل آبی عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت موبایل آبی به فروش نمی‌رسد. از این رو است که موبایل آبی اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی موبایل آبی فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق برای فروشگاه موبایل آبی محفوظ است. (1391-1400)