فروشگاه اینترنتی موبایل آبی در بیستم دی ماه سال 91 راه اندازی شد این فروشگاه با تجربه بیش از چهار سال فروش اینترنتی انواع گوشی موبایل ، تبلت ، دوربین دیجیتال و لوازم جانبی توانسته اعتماد جمع کثیری از مشتریان را در سراسر کشور بهه خود جلب کند در طی این چهار سال  تمام هم و غم ما ارائه خدمات مناسب و ارائه محصولات با کیفیت بود بدیهی است که در طول این مدت کمی و کاستی های نیز داشتیم که با کمک شما عزیزان این موارد در اکثر موارد بر طرف شده است  هدف بعدی ما ارائه محصولات غیر دیجیتالی می باشد که طی چند ماه آینده سعی خواهیم کرد تا تنوع محصولات خود را افزایش دهیم تا محصولاتی با کیفیت و با قیمتی مناسب را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم
ما با تمرکز بر آگاهی مشتریان و اصل بودن محصولات قصد داریم در این راه گام برداریم. در این مسیر از جوانان خلاق و مستعد حوزه تکنولوژي بهره میبریم تا آخرین اخبار و تغییرات قیمت بازار را لحظه به لحظه در اختیار شما کاربران گرامی در قالب رسانه ای مستقل قرار دهیم.
در این برهه از زمان و با شرایط اقتصادی کنونی کمتر کسی بدون مطالعه و تحقیق در مورد محصولی  اقدام به خرید آن میکند پس میتوان به قاطعیت گفت رسانه موبایل آبی مرجعی هر چند کوچک اما غنی از اخبار و متونی که شاید در هیچ جای دیگری به آن دسترسی ندارید باشد.
در این میان ما بدون واسطه و مستقیم اجناس ارجینال را تهیه میکنیم و در کمترین زمان در اختیار شما قرار میدهیم. یکی از دغدغه های امروز ما سیستم حمل و نقل پستی میباشید که به لطف همکاران ما این مشکل به طور کلی حل شده و شما در هر کجای ایران باشید میتوانید در عرض چند روز کاری محصول خریداری شده خود را از درب منزل خود دریافت کنید.