گلکسی اس 11 با تراشه اکسینوس 9830 و اسنپدراگون 865 معرفی می‌شود

01:334180

با معرفی پرچم‌داران ۲۰۱۹ کره‌ای‌ها، توجه کاربران به‌‌سمت پرچم‌داران ۲۰۲۰ معطوف شده است و باید ببینیم سامسونگ چه برنامه‌ای برای گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار سال آینده خود دارد. یکی از نخستین شایعه‌های مطرح‌شده در‌باره‌ی گوشی سامسونگ گلکسی اس ۱۱ به تراشه‌ی دستگاه مربوط می‌شود.

احتمالا گلکسی اس ۱۱ سامسونگ باتوجه‌به بازاری که قرار است در آن عرضه شود، از تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۶۵ و اکسینوس ۹۸۳۰ بهره خواهد برد. براساس آخرین اخبار غیررسمی، احتمالا عرضه‌‌ی گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار جدید با پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۶۵ را در بازار چین و بازار ایالات متحده‌ی آمریکا و عرضه‌ی همین محصولات با تراشه‌ی اکسینوس ۹۸۳۰ را در سایر بازارهای جهانی شاهد باشیم.

ماکس وینباخ در آخرین توییت خود به این موضوع اشاره کرده است: عرضه‌ی دستگاهی با تراشه‌ی اکسینوس ۹۸۳۰ به بازار را شاهد خواهیم بود. در جدیدترین نسخه‌ی بتا One UI 2.0 برای گلکسی اس ۱۰، سامسونگ پشتیبانی از تراشه‌ی اکسینوس ۹۸۳۰ را به‌همراه تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۶۵ اضافه کرد. همین موارد در گلکسی اس ۱۱ نیز دیده می‌شود.

کدهای مربوط به نسخه‌ی بتا One UI 2.0 همچنین نشان می‌دهد گوشی هوشمند کره‌ای‌ها از فیس‌آنلاک بهره خواهد برد. البته ویژگی فیس‌آنلاک موضوع جدیدی نیست؛ ولی نشان می‌دهد پرچم‌دار بعدی سامسونگ با دوربین سلفی روی نمایشگر تولید خواهد شد.

افزون‌براین، کدهای مشاهده‌شده حاکی از آن است که پرچم‌دار بعدی از حافظه‌ی رم LPDDR5 درکنار حافظه‌ی داخلی UFS 3.0 بهره خواهد برد و از شبکه‌ی اینترنت پرسرعت 5G نیز پشتیبانی می‌کند. البته هنوز مشخص نیست نسخه‌ی 4G این گوشی هوشمند نیز معرفی خواهد شد یا کلا کره‌ای‌ها دستگاهی با پشتیبانی از اینترنت نسل پنجم به بازار عرضه خواهند کرد.

منبع: zoomit


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند