گواهی باتری ۶۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی به‌ نام شرکت ریلمی ثبت شد

02:003170

ریل‌می درگذشته نیز با تولید باتری ۵،۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی برای گوشی Realme 6i با قدرت تمام در صدر تولیدکنندگان بزرگ‌ترین باتری برای گوشی‌های هوشمند قرار گرفت. اکنون اطلاعاتی منتشرشده که نشان می‌دهد این شرکت پا را فراتر گذاشته و در حال اخذ گواهینامه‌ی TUV برای باتری‌ای با نام تجاری BLP793 و ظرفیت باورنکردنی ۶،۰۰۰ میلی‌آمپرساعت است. البته براساس اطلاعات به‌دست‌آمده ظرفیت واقعی این باتری ۵،۸۵۰ میلی‌آمپرساعت است.

>> ریلمی 6i با برخورداری از تراشه هلیو G80 معرفی شد

اکنون کارشناسان درباره‌ی استفاده‌ی این باتری روی گوشی‌های مختلف پیش‌بینی‌های متفاوتی ارائه می‌کنند. این پیش‌بینی‌ها غالبا حدس‌وگمان است و پشتوانه‌ی اطلاعاتی محکمی پشت آن وجود ندارد. برخی از احتمالات مطرح‌‌شده عبارت‌اند از سری گوشی‌های Narzo 10 که می‌توان قاطعانه آن‌ها را از فهرست احتمالی کنار گذاشت؛ زیرا اگر قرار باشد گوشی Narzo 10 جایگزین Realmi 6i شود و مدل Narzo 10A نیز جانشین گوشی Realme C3 با دوربین سه‌گانه باشد، باتری این گوشی‌ها ۵،۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی خواهد بود.

همچنین باتوجه‌به اینکه گوشی اوپو Realme X3 در ماه‌های آینده با دوربینی فوق‌العاده‌ با ۶۰ برابر بزرگ‌نمایی معرفی خواهد شد، برخی افراد معتقدند این گوشی به این باتری بزرگ مجهز می‌شود. بااین‌حال طبق اطلاعات قبلی، گوشی X3 SuperZoom تنها باتری ۴،۲۰۰ میلی‌آمپرساعتی را همراه‌با دوربین پریسکوپی با زوم ۶ برابری در خود جای خواهد داد. عده‌ای دیگر معتقدند این باتری روی گوشی X3 Pro استفاده خواهد شد که پرچم‌داری با پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۶۵ است. همچنین، نسخه‌ی معمولی گوشی Realme X3 و Realme U2 نیز در بین گزینه‌ها به‌چشم می‌خورد.

>> ریلمی X50m 5G با تراشه اسنپدراگون 765G و نمایشگر ۱۲۰ هرتز معرفی شد

درهرصورت این‌ها پیش‌بینی‌های افراد مختلف است و پشتوانه‌ی اطلاعاتی دقیقی ندارند و ممکن است ریل‌می این باتری را در مدل‌های دیگری به‌کار ببرد.

منبع: zoomit


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند